Apie mus

ce iso qualicoat logo 

Įmonė įkurta 2007 m. Kaune. Nuo pat veiklos pradžios individualiems klientams ir organizacijoms siūlome aukštos kokybės aliuminio konstrukcijų gaminius - šiltnamius, stogines namų terasoms ir automobiliams, verandas, jų priedus. Aiški specializacijos sritis leidžia nuolat sekti šių gaminių naujoves Europos rinkose bei koncentruotis į siūlomų produktų kokybines naujoves bei efektyvesnį klientų poreikių tenkinimą.

Įmonėje dirba kompetentingi darbuotojai - skirtingų sričių profesionalai. Įmonės gaminiai eksportuojami į Centrinės, Rytų Europos bei Skandinavijos rinkas.

  Mūsų siekis

Remiantis profesionaliomis žiniomis ir ilgamete patirtimi pasiūlyti aukštos kokybės, estetiškus, individualius kliento poreikius ir mūsų geografinio regiono gamtines sąlygas atitinkančius aliuminio konstrukcijų gaminius sodui, kiemui, namui. Siekiame būti inovatyvia, darnia ir socialiai atsakinga įmone.

kokybe100x100Kokybiški gaminiai

Gaminių žaliavas įsigyjame tiesiogiai iš žymiausių ES gamintojų, be tarpininkų. Mes patys asmeniškai sudarome gaminių ir jų priedų asortimentą, atsižvelgdami į Pabaltijo ir Centrinės Europos šalių gamtines sąlygas ir individualius klientų poreikius. Parduodame tik tai, ką patys norėtume įsigyti savo kiemui ar sodui.

Nedalijame nepagrįstų pažadų ir garantijų. Esame įsitikinę, kad ne reklaminiai šūkiai, o patys gaminiai ir jų savybės - geriausias ilgalaikės kokybės įrodymas.

Stoginių, šiltnamių ir kitų mūsų gaminių aliuminio konstrukcijos rinkoje išsiskiria tvirtumu, yra ilgalaikiai, estetiški. Eksploatavimo laikotarpiu joms nereikia papildomos priežiūros. Konstrukcijas dažome tik milteliniu būdu ir tik specializuotose, ES kokybės sertifikatus turinčiose, dažymo įmonėse*.
Savo gaminiuose naudojame saugų - grūdintą - stiklą.
Polikarbonato lakštai gaminami ES*, atitinka visus būtinus kokybės reikalavimus. Prieš įstatydami į konstrukciją, visus lakštus atsakingai sandariname tam specialiai skirtomis ilgaamžėmis priemonėmis. Taip užtikrinama maksimali ilgalaikė vidinių kanalų apsauga nuo užsiteršimo ir kitų nepageidaujamų veiksnių.

2018 metais įmonės gamybos valdymo procesų kokybė sertifikuota CE ženklu; įmonės veiklos kokybės valdymo sistema - tarptautiniu ISO 9001:2015 pažymėjimu.

12years100x100Garantija

Polikarbonato dangai* teikiama 10 metų garantija nuo dėl aplinkos poveikio atsiradusių spalvos pokyčio, atsparumo sumažėjimo ir šviesos pralaidumo pokyčio. Atitinka Europos Sąjungos statybos standarte nustatytas saugumo normas (EN 13501-1 (EUROPEAN BUILDING STD).

Šiltnamių, stoginių, verandų aliuminio konstrukcijai* teikiama 12 metų gamyklinė garantija. Aliuminio konstrukcijų profiliai gaminami pagal specialų UAB "Gardenis" įmonės užsakymą pagrindinėse ES aliuminio liejinių gamyklose, kurių gamybos technologijos atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės standartus. Liejinių savybės atitinka Europos aliuminio ir aliuminio lydinių standartų reikalavimus.

Grūdintas stiklas - ypač tvari danga, todėl laikysis ilgai ir tol, kol nebus pažeista mechaniškai. Į mūsų gaminius dedamo stiklo kokybė patvirtinta Europos stiklo grūdinimo standartu EN12150 (European tempering standard EN12150)

Garantija visiems gaminiams (kaip ir bet kurių kitų statinių, pastatų atveju) nuo gamtos stichijų ar netinkamo surinkimo bei eksploatavimo padarytos žalos neteikiama.
Rekomenduojame susisiekti su savo draudimo kompanijos atstovais ir aptarti sodo statinių apsaugos draudimo galimybes. 

Nepamirškite žiemą nuo statinių stogo nuvalyti gausaus (ypatingai - šlapio) sniego!

RAL100x100Pasirinkimo galimybės

Mūsų gaminių aikštelėse Kaune ir Vilniuje galite pamatyti ir išsirinkti jums patikusį šiltnamį ar stoginę.
Šioje interneto svetainėje rasite išsamią informaciją apie visus gaminius, pateikiame jų iliustracijas ir technines savybes. Galime pasiūlyti ir nestandartinius sprendinius, drąsiai kreipkitės.

Užsisakyti ir įsigyti galite el. paštu, telefonu ar užsukę į mūsų biurą Kaune, Raudondvario pl. 150 (I aukštas) arba Vilniaus atstovybę (Verkių g 44, PC "Unideco" lauko aikštelė).

Atsiskaityti galite grynaisiais pinigais, banko pavedimu ar išsimokėtinai (bendradarbiaujame su bendrove „Ūkio banko lizingas“).

pristatymas100x100Pristatymas 

Šiltnamius, stogines, verandas, oranžerijas ir visus kitus gaminius galime pristatyti jums į bet kurią Lietuvos vietą. Atvežame patys arba mūsų partneriai - skubių siuntų tarnyba.

surinkimas100x100Surinkimo paslaugos

Visi mūsų gaminiai sukurti remiantis „pasidaryk pats“ (angl. DIY – Do It Yorself) principu. Kiekvieno gaminio pakuotėje yra išsami surinkimo instrukcija, visa būtina furnitūra.

Ieškote, kas galėtų jums padėti teisingai surinkti ir pastatyti šiltnamį, oranžeriją, paviljoną, stoginę, verandą ar kitą pas mus įsigytą statinį? Prašome kreiptis į mus, šią paslaugą teikiame. Rekomenduojame mūsų surinkėjų paslaugas, nes tik taip galima užtikrinti maksimalią statinio parengimo naudoti kokybę. Taip išlaikoma aiški vienos įmonės atsakomybė už visą procesą - nuo gaminio pagaminimo iki surinkimo ir leidimo eksploatuoti.

 Aplinka

Mūsų gaminiai skirti veiklai gamtoje, todėl mes – gamtos bičiuliai ir mums rūpi gamtos išsaugojimas. Visos mūsų gaminių žaliavos (stiklas, polikarbonatas, aliuminis, pakuotės, kt.) gali būti perdirbtos. Visas gamybos procese susidarančias atliekas atsakingai rūšiuojame bei perduodame specialioms perdirbimo įmonėms.


* informacija negalioja "Floria" linijos šiltnamiams.

pavasaris gardenis