D.U.K.

gardenis klausimai
Prieš priimant sprendimą, ką įsigyti ar kaip vėliau įsigytą gaminį naudoti, kyla įvairių klausimų. Žemiau pateikiame atsakymus į jūsų mums dažniausiai mūsų užduodamus klausimus.

  • Kuo "Gardenio" šiltnamiai išsiskiria iš kitų Lietuvos rinkoje siūlomų šiltnamių?

UAB "Gardenis" Lietuvos ir kaimyninių šalių hobby-tipo šiltnamių rinkoje dirba nuo 2007 metų, nekeisdamas savo veiklos srities. Siekiame ne trumpalaikio pelno, bet ilgalaikės įmonės sėkmės, todėl atsakingai renkamės žaliavų tiekėjus, didelį dėmesį skiriame šiltnamių gamybos procesui.

Siūlome didžiausią standartinių ir nestandartinių aliuminio konstrukcijos šiltnamių, jų modelių (formos), dydžio (pločio, ilgio, aukščio), dangos (grūdinto stiklo, polikarbonato, jų abiejų jungimo), konstrukcijos spalvos ir funkcionalumo pasirinkimą Pabaltijo šalių rinkoje. Valdome visą projektavimo-gamybos-montavimo procesą, todėl teikiame ilgalaikes kokybės garantijas.

"Gardenio" šiltnamių rėmo profiliai - uždarojo tipo, todėl konstrukcija - tvirta, išlaikanti Lietuvoje įprastas sniego apkrovas, stiprius šoninius vėjus. Konstrukcijos profiliai - aliuminiai, specialiai mūsų įmonės užsakymu liejami žymiausiose Europos aliuminio liejyklose. Dangai naudojamas stiklas - tik grūdintas. ES gamyklose mūsų įmonės užsakymu pagamintas kanalinis polikarbonatas - net 10 mm storio. Prieš statant į rėmą, polikarbonato lakštai kokybiškai sandarinami pagal visas gamintojų rekomendacijas.

Mūsų šiltnamius galima dengti jungiant abi dangas: pav., stogą - polikarbonatu, šonus - stiklu ar bet kaip kitaip. 

Siūlome standartinių ir individualių (pagamintų pagal unikalų kliento pageidavimą) dydžių šiltnamius. Galite pasirinkti bent 8 skirtingos formos statinius, natūralaus aliuminio ar bet kurią jums patinkančią RAL spalvyno rėmo spalvą. Šiltnamių rėmui ir polikarbonato dangai suteikiame garantijas.

Rekomenduojame: rinkdamiesi bet kurio gamintojo šiltnamį, visuomet pamatykite jį realybėje, ne tik nuotraukoje; patys įvertinkite bendrąjį ar atskirų elementų (durų, langų, sienų, pagrindo) tvirtumą, estetiką, vidaus erdvę. Juk šiltnamį įsigyjame ne vienam sezonui, tad sprendimą priimkime atsakingai, atsižvelgdami į ilgalaikius poreikius ir galimybes.

  • Iš ko pagaminta "Gardenio" gaminių konstrukcija/rėmas?

ATSAKYMAS. Visų šiltnamių, stoginių, oranžerijų rėmai yra aliumininiai. Aliuminis - sąlyginai lengvas, bet tvirtas, korozijai atsparus (nerūdijantis) metalas. Laikui einant nekinta jo esminės savybės: nekeičia savo formos (nesisuka, nesusitraukia) ir struktūros.

  • Kokią dangą geriau rinktis: polikarbonatą ar stiklą?

ATSAKYMAS. Vienareikšmio atsakymo nėra. Abi medžiagos - skirtingų savybių, todėl, ją renkantis, būtina atsižvelgti į konkretaus kliento namų, kiemo, sodo situaciją.

Šiltnamio dangą rinkitės pagal numatomą jo naudojomo paskirtį, jūsų poreikį kiemo statinių estetikai, taip pat atsižvelgiant į vietą, kuriame jį statysite, kt. Daugiau argumentų - čia. Vis dažniau "Gardenio" klientai renkasi abiejų dangų derinį, t.y. stogą dengia kanaliniu polikarbonatu, sienas - stiklu ir pan.

"Gardenio" šiltnamiai dengiami 10 mm dvisieniu kanaliniu polikarbonatu arba/ir 4 mm grūdintu stiklu. Danga prie rėmo tvirtinama specialiomis tvirtomis gumomis, todėl, prireikus, bet kurį dangos segmentą galima lengvai pakeisti nauju.

Stoginės/ verandos stogo dangą rinkitės atsižvelgdami į būsimo statinio orientaciją saulės atžvilgiu. Įvertinkite, ar, jūsų atveju, terasoje reikalingas pavėsis, ar / ir apsauga nuo lietaus, vėjo. Kurią medžiagą pasirinkti, patarsime jums konsultacijų etape.

 

  • Ar būtina šiltnamiui, oranžerijai daryti betoninį / mūro pamatą?

ATSAKYMAS. Nebūtina. "Gardenio" statiniai parduodami su specialiu aliuminio pagrindu, tuomet įbetonuojami tik šio pagrindo kampai. To pakanka, kad statinys stovėtų tvirtai, lygiai, stabiliai ir ilgai.

Jei šiltnamis statomas ant betono ar mūro pagrindo, pasiūlome specialų aliuminio pagrindą - plokštelę, kuris apgaubia pamato paviršių, todėl pamatas apsaugomas nuo lietaus poveikio, šiltnamis atrodo estetiškiau.

Išsamiau apie pagrindų tipus ir jų įrengimą skaitykite čia.

  • Per kiek laiko galima įsigyti "Gardenio" gaminį?

ATSAKYMAS. Šiltnamį, stoginę, verandą ar kitą gaminį suprojektuosime ir pagaminsime per 4-6 savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Prieš tai pateiksime jums preliminarų pageidaujamo statinio kainos pasiūlymą, atvyksime atlikti tikslių matavimų.

Dėmesio: pavasarį aktyviausio pardavimų sezono metu visų gaminių užsakymai gali būti įvykdomi per ilgesnį laikotarpį, todėl kviečiame šiltnamio, stoginės, verandos, kiemo namelio įsigijimą planuoti iš anksto. 

  • Ar sudėtinga pačiam surinkti "Gardenio" šiltnamį, oranžeriją, stoginę?

ATSAKYMAS. Mūsų šiltnamiai, stoginės, verandos, oranžerijos pagaminti taip, kad klientai gebėtų ir galėtų juos susirinkti patys, laikantis D.I.Y. (angl. - "Do It Yourself" - liet. "Pasidaryk pats") principo. Gaminių pakuotėje yra aiški instrukcija ir visa būtina furnitūra, nebūtina dangos ar profilių gręžti, pjauti ar pan. Jei vis tik pageidaujate, kad įsigytą gaminį surinktų mūsų įmonės atstovai, išsakykite šį pageidavimą įsigydami gaminį ar bet kada vėliau.

Kitų gamintojų šiltnamių, stoginių ar kt. surinkimo paslaugos neteikiame.

  • Kokius šiltnamio priedus rekomenduotumėte įsigyti?

Kad šiltnamyje būtų palaikomas augalams būtinas klimatas, nereikia skirti daug brangaus jūsų laiko. Šiuolaikinio šiltnamio šeimininkams visuomet rekomenduojame įsigyti automatines langų atvėrimo/užvėrimo sklendes, automatinę laistymo sistemą. Kad optimaliausiai išnaudotumėte šiltnamio vidaus erdvę, įsigykite  ant šoninės ar galinės sienelės tvirtinamas aliuminio lentynėles, daigyklas. Augalams paremti ar parišti naudokite augalų parišimo priemones. Kad šiltnamyje būtų patogu sodininkauti ir kad jame visuomet būtų tvarka, pasistatykite sodininko staliuką.

  • Kur galima pamatyti "Gardenio" gaminius?

Mūsų įmonės biure-parduotuvėje Kaune eksponuojami Ventus 3,09 x 3,09 x 2,01 m modelio šitnamis, SOLAR ROOF XS stoginė, taip pat rėminė ir berėmė terasų stiklinimo sistemos. Kviečiame jums patogiu metu atvykti ir įvertinti statinių kokybę bei funkcionalumą.

Dirbame I-V nuo 8:00 iki 18:00 val. Kitu laiku - iš anksto susitarus.

Vilniuje "Gardenis" šiltnamių modeliai "Ventus", "Juna", "Ovalia" ir "Murus" bei stoginės SOLAR ROOF, SOLAR ROOF XS ir VERANDA SOLAR su skirtingomis stogo dangomis eksponuojami mūsų įmonės gaminių aikštelėje (Verkių g. 42, Vilnius).

 

  • Kaip užsisakyti patikusį gaminį?

ATSAKYMAS: Jei išsirinkote jums patikusį gaminį, atsiųskite mums užklausą:
- elektroniniu paštu info@gardenis.lt  ar
- užpildykite užklausos formą patikusio produkto polapyje svetainėje www.gardenis.eu ar
- telefonu (žr. Kontaktai).

Pateikite šią informaciją:

- Jūsų vardas
- Gaminio modelis / pavadinimas
- Gaminio dydis (ilgis, plotis, aukštis)
- Gaminio konstrukcijos spalva
- Gaminio danga

- Ar reikia surinkimo paslaugos*?
- Ar reikia atvežimo paslaugos? (galite pasiimsite patys; galime atvežti mes*; galime išsiųsti per skubių siuntų tarnybą ar krovinių pervežimo įmonę*)
- Adresas, kuriuo pristatyti gaminį
- Telefono numeris
- El.pašto adresas
*- paslaugos mokamos

Gavę el.užklausą, UAB "Gardenis" atstovai per 1-3 darbo dienas jūsų nurodytu el.pašto adresu pateiks atsakymą ir komercinį pasiūlymą.

Pasiūlymas tampa kliento užsakymu, kada klientas savo sutikimą įsigyti gaminį pasiūlyme nurodytomis sąlygomis patvirtina el. paštu ir atlieka avansinį mokėjimą.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus avansinį mokėjimą, lygų bent 50% bendros pasiūlymo sumos.

Komercinis pasiūlymas galioja 2 savaites.

Sumokėti už gaminį galima banko pavedimu arba pristačius gaminį (pateikiame grynųjų pinigų priėmimo kvitą). Daugiau patarimų rasite mūsų svetainės skiltyje Geri patarimai.

Turite kitų klausimų? Parašykite mums į info@gardenis.lt arba paskambinkite; mielai atsakysime!