Carport antracite 1 1 of 1 Stogine stogas terasai1 gardenis.lt Stogine voras terrace roof 1 of 1 Terrace roof brown 2 1 of 1 Veranda antracite 1 of 1 Veranda gardenis.lt veranda white gardenis solar

Stoginės, verandos

Logo SOLAR ROOF Gardenis

(Naujausi mūsų pasiūlymai ir informacija apie stogines, verandas, šiltnamius ir kt. - naujoje el. svetainėje www.gardenis.eu )


Norite daugiau laiko praleisti savo namų ar balkono terasoje, bet dėl skersvėjo, saulės kaitros ar lietaus negalite to padaryti?
Tiesioginiai saulės spinduliai vasarą labai prikaitina greta terasos esančias patalpas? Nuogąstaujate, kad terasos stogas jas užtemdys?
Reikia prieangio? Verandos? Poilsio zonos įmonės darbuotojams?. Tvirto stogo virš lauko durų?..

Jei ieškote ilgalaikio, jūsų situacijai tinkamiausio sprendimo, įvertinkite "Gardenio" pasiūlymus - stogines terasai ar automobiliui "Solar Roof", verandą "Solar Veranda" -  ir ilgiau mėgaukitės savo namų ar darbo aplinka!

 

Stoginės terasoms naudingos visus metus: vasarą suteiks vėsą ir pastogę nuo kaitrių saulės, vėjo ir lietaus, o jūsų lauko baldai, tekstilė, vaikų žaislai išliks sausi ir gražūs; rudenį - pavasarį jūsų terasa ir langai bus apsaugoti nuo lietaus, sniego ir vėjo. Jūsų namas vizualiai pagražės. Pakils ne tik estetinė, bet ir ekonominė jūsų namo vertė.

Gaminame ir stogines automobiliams. Tai teisingas sprendimas, kai nėra galimybių ar noro investuoti į garažą, tačiau norisi, kad automobilis būtų apsaugotas nuo kaitrių vasaros saulės spindulių, lietaus ar sniego. "Gardenio" stoginės gali būti tvirtinamos prie pastato sienos ar statomos atskirai. Vienam arba dviem automobiliams.

"Solar Roof" stoginių tipai: tvirtinamos prie pastato sienos, stovinčios atskirai.

Keletas galimų stoginės / verandos modelių pavyzdžių:

666  112 12 
     
 16 15  1


Visas stoginėms ir verandoms reikalingos žaliavas įsigyjame iš žymiausių Europos aliuminio, stiklo, kanalinio polikarbonato, gumos, kitų gaminių sudėtinių elementų gamintojų, taip pat bendradarbiaujame su patikimiausiais būtinų žaliavų tiekėjais ir paslaugų teikėjais Lietuvoje. Stogines ir verandas gaminame pagal individualius klientų pageidavimus atsakingai ir asmeniškai įvertinę būsimo statinio vietos situaciją.

Išsamiau apie "Gardenio" stogines ir verandas skaitykite čia:

 

Kaip užsisakyti patikusį gaminį?

Stoginės terasai „Solar Roof“

Stoginės namo terasai ar automobiliui iš aliuminio

„Solar Veranda“

Pageidaujamo dydžio ir spalvos, su slankiojamais ar stacionariais sien...

Stoginės automobiliams

Pastogė automobiliui